АТ "Дрогобицький машинобудівний завод"
ВАТ
ГРС "ДРОГОБИЧ" *** КАЛІБРАТОРИ КЛСВ, КЛСН *** ЦЕНТРАТОРИ ЦС *** ФРЕЗЕРИ *** ПЕРЕВІДНИКИ *** КОЛОКОЛА К і КС *** МІТЧИКИ МБУ, МСЗ, МЕУ, МЕС *** ЕЛЕВАТОРИ типу КМ *** ЗАПЧАСТИНИ до БУРОВИХ НАСОСІВ *** ОПП для Автокранів *** ЛИТВО *** МЕТАЛОКОНСТРУКЦІЇ
[ Головна ]
[ Продукція ]
[ Контакти ]
[ Новини ]
[ Корисні посилання ]
[ Головна ]
e-mail
mark@dmz-vat.com


Номенклатура

www www.dmz-vat.com
Вежі радіозв'язку
Вежа розрахована та служить для встановлення на ній антен радіозв'язку та іншого обладнання за допомогою трубостійок і інших пристроїв.
Вежа являє собою трикутну призму з розкосами, розпірками. По висоті в кожній секції розміщені діафрагми жорсткості. В середині по центрі призми розміщена вертикальна драбина-стрем'янка з кабелем-ростом для кріплення кабелів, драбина має корзину огородження. Конструкція кабель-росту виключає згини фидерів по всій трасі їх прокладання вздовж осі вежі.
Вздовж драбини запроектовані площадки для відпочинку, технологічні площадки з елементами кріплення для розміщення і обслуговування обладнання (антен, світлоогородження та ін.)
Складання елементів і вузлів вежі здійснюється за допомогою стандартних виробів класу міцності згідно вимог документації.
Вежа фото 1

Фотогалерея встановлених веж радіозв'язку
Серійно виготовляються вежі: 50м трубна і 75,5м кутникова.
Конструкція веж виготовляється у відповідності з СНіП 3-18-75 “Правила производства и приемки работ. Металлические конструкции”. На підприємстві проводиться контрольне складання веж згідно з СНіП 3-18-75.
Антикорозійний захист виконується після очистки абразивом і обезжирювання відповідно до ГОСТ 9.402-80.
Степінь очистки не нижче 1 згідно з табл. 30 СніП 2.03.11-85 “Защита строительных конструкций от коррозии”.
Товщина покриття (фарбування) металоконструкції вежі – не менше 80 мкм.
Розробник: dmz@dmz-vat.com